تبلیغات
گنجیاب اورجینال 09357736303 - فلزیاب تصویری GOLDEN KING PLUS
گنجیاب اورجینال 09357736303
گنج یاب-طلایاب-فلزیاب-دستگاه گنج یاب-دفینه یاب-قیمت گنج یاب-قیمت فلزیاب -قیمت دستگاه فلزیاب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


در این سایت فقط سیتمهای اورجینال و ساخت شرکتهای معتبر خارجی نمایش داده شده ما به شما سیستمهای دست ساز داخلی پیشنهاد نمیکنیم
تهران میدان شیخ بهایی
09357736303
ارمان

مدیر وبلاگ : king msol
نویسندگان

GOLDEN KING PLUS

فیلم تست فلزیاب تصویری 

[http://www.aparat.com/v/Mts3z]


قوی ترین دستگاه گنج یاب تصویری گلدن کینگ پلاس محصول نوکتا ترکیهتوانایی تفکیک فلزات به 2 گروه آهنی و غیرآهنی وجداسازی فلز طلا شناسای ی تونل وفضا‌های خالی.

دارای 6 زبان مختلف کارکرد+زبان فارسی
عدم احتیاج به کامپیو‌تر ودادن عمق نوع هدف وابعاد به صورت همزمان از زمین
دارای2نوع بالانس اتوماتیک ودستی زمین
دارای سنسورگازجهت شناسایی گازهای زیرزمینی
دارای3لوپ مختلف کاوشگر
دارای دوربین زیرزمین جهت بررسی ودیدن درون چاه‌ها وغار‌ها
توانایی ذخیره تصاویر با اسم وتاریخ ونشان دادن آن‌ها به صورت سه بعدی.
شارژتا چهار ساعت مداوم همراه با ال سی دی مگا پیکسل 400*500
عمق کاوش 4 متر در زمین
دفترچه آموزش فارسی وانگلیسی

سخت افزار و نرم افزار‌های بی‌مثال رادار با کار کننده عمیق گلدن کینگ
سیگنالهای که از هدف در یافت کرده را بطورکامل تحقیق و تحلیل می‌کند. زمین در کلیه چیز‌ها اعم از فلزات زیر زمین دفن شده حتما تأثیری می‌کند، بعضا این تأثیر خیل کچک می‌باشد و برای این در سیستمهای عادی دیگر نمی‌توانید این تأثیر را کشف و تثبیت بکنید ولی با استفاده از رادار با کار کننده عمیق گلدن کینگ آن اشیا را تا کوچک‌ترین تاثیر را می‌توانید تعیین بکنید.
لطفا فراموش نکنید که سیستمهای غیر از سیستم رادار با کار کننده عمیق گلدن کینگ قابل کار بردن سیگنال‌ها در وقت بلادرنگ نیستند.

image-234

گلدن کینگ پیشترفته ترین و یگانه سیستمی است که با وقت بلا درنگ و بدون احتیاج به هیچ سخت افزار یا نرم افزار دیگر  کار می کند و علاوه بر طوی و فلتاژ  مساحت فضای که بررسی و جستجو می کنید بشما تقدیم می کند.

image-235

وسیله سیستم دوربین قابل تصویر با کیفیت عالی زیر آب و زمین در رادار با کار کننده می‌توانید کارهای شرح زیر انجام بدهید؛
مغاره و منفذ و تون و مخزن و چاه‌های که پر از آب شدند و دریا و دریاچه‌ها می‌توانید جستجو و بررسی بکنید و همه اینجاه‌ها از این ببعد برای شما مخفی نمی‌مانند. و جستجوهای شما از اثار سلبی این همه ظروف سخت طبیعی متأثر نمی‌شود.
وسیله کیفیت علی تصویر و اطلاعات از ایشان در سیستم رادار با کار کننده عمیق گ لدن استفاده کرده‌ایم از امثال جاه‌های ذکر شده در بالا تصویرهای با کیفیت دی وی دی بگیرید و آنان را ثبت بکنید. باین صورت هیچ بررسی یا حفر زمین که انجام دادید بدون نتیجه نمی‌ماند یا تاجیل نمی‌شود.

دارای دوربین قابل تصویر در زیر اب تا عمق حدود 20 متر و زمین و قابل تصویر در شب و روز است. این دوربین در محلهای تاریک محض هم قابل تصویر صافی است و زیر آب هم تا حدود عمق ذکر شده تصویر می‌کند. به منظور که بتوانید در هر عمقی دوربین دستگاه را بکار بردید دوربین همراه کابل 20 متری اعداد شد.
سیستم رادار بیک طرف اگر بخواهید یک دوربین قابل تصویر تا حدود 30 متر عمق زیر آب بخرید و در زیر آب تصویر بگیرید هزینه‌های که برای این کار مصرف می‌کنید گران‌تر از خریدن این سیستم رادار خواهد شد. علاوه بر آن نمی‌توانید تصویرهای که با ان دوربین گرفتید ثبت بکنید و یا اثنای تصویر هم مشاهده بکنید. همه ان کار‌ها را ضمن یک سیستم می‌توانید انجام دهید.
بوسیله مشاهده و ثبت هماهنگ و همزمان می‌توانید بعدا تصویر‌ها و گرافی ک‌ها را با حضور دوستانتان یا کار‌شناسان موضوع بطور مفصل تحقیق بکنید.
نه فقط مالک بر‌ترین و پیشرت‌ترین رادار جهانی می‌شود علاوه بر این از بررسی و جستجو لذت خواهید برد.
با اسانی و راحتی می‌توانید در جاه‌های که از ایشان شبهه می‌کنید همانند دریاچه و دریا بررسی و جستجو بکنید و عمقهای که غیر از استفاده از دستگاه تنفس اکسیژن امکان بررسی ندارید هم بررسی بکنید.

یک اختراع دیگر از شرکت نکتا، با استفاده از سنسور گاز که برای باراول در رادار بکار برده می‌شود از گازهای طبیعی زیر زمین قابل اشتعال و مضر به بهداشتی انسان که در جاه‌های بسته جمع می‌شود و از اکسیداسیون یعنی ترکیب اکسیژن به جسم دیگری تاثیر می‌گیرد نجات بشوید.

سنسور گاز مرتبه گازی که در محلهای باز یا بسته که اندازگیری می‌کنید و مناسب بودن یا نبودن ان گاز‌ها بشما عرض می‌کند.
ما سالهاست که از مطبوعات اخبار مؤسف و خزن آور را می‌خوانیم و هنگامی که این سیستم را تشکیل می‌کردیم بمنظور ایمنی مصرف کنندگان این سیستم و برای اینکه مصرف کنندگان از ان گاز‌ها متأثر نشوند همه احتمالات را فکر کردیم و این سنسور گاز را تولید کردیم و به سیستم درج کردیم.
تکنولوژی فقط بمنظور خدمت کردن به انسان موجود است.
و حمایت از زندگی انسان سخت افزارهای قوی‌ترین را طلب می‌کند.
برای حیات شما خیلی اهمیت دارد.

image-236

نوکهای اسکنر:

نوک اسکنر سطحی

image-237

با داشتن رادار نسل جدید گلدن کینگ مالک 2 نوع از نوکهای جستجو خواهید شد. به وسیله نوک اسکنر سطحی می‌توانید چیزهای کچک را ما بین عمق 3-0 متری جستجو بکنید. خصوصا در جستجوی یک نوع از پول‌ها نوکی خیلی مؤثر و ایده آل است. این ردیا بر‌ترین و حساسترین ردیاب برای تعیین و تثبیت پارچه‌های معدنی کچک موجود در سطح زمین می‌یاشد. هر وقتی که بخواهید می‌توانید مود «قی قیمت» را ببندید و با استفاده از این خصوصیت می‌توانید بدون دریافت سیگنال‌ها از فلزهای بیب ها (مثل پوشش شیشه، میخ، سیم اهن یا پیت حلبی) جستجو و بررسی بکنید. علاوه بر این با استفاده از این نوک همه هدفهارا هر چه کوچک باشد دریافت و تعیین خواهید کرد.

نوک اسکنر عمومی

image-238
:

این نوک که با کیفیت عالی تصویر به منظور در یافت نتایج قطعی و نهائی در عمقهای میان 5-0 متر که این درجه عمق برای تعیین هدف خیلی ایده ال است و نتایج کامیاب عالی انجام می‌دهد، طراح شده است. با خصوصیت عالی جدا کردن فلز‌ها و خصوصیت تعیین هىف بی‌عیب و قابلیت عىم اعتبار به معدنهای بی‌قیمت بررسی و جستجوی شما خلی آسان و لذت بخش خواهد شد

 

 

image-239
نوک اسکنر عمیق:

برای جستجو و بررسی های عمیق طرح شده است. با استفاده از نوک اسکنر سطحی  نیز قابل است از عمقهای زیاد ما بین 3-0 متر نتیجه بگیرد . سیستم رادار با استفاده از نوک اسکنر عمومی  با اسانی از عمقهای زیاد ما بین 5-0 متر نتیجه می گیرد. و این سیستم دارای کار برنده میکرو بی نظیر است که با این کار برنده می تواند با کیفیت عالی تصویر از عمقهای خیلی زیاد سیگنالها را دریافت بکند . و اما با استفاده از نوک اسکنر عمیق  با ابعاد 60×100 سانتیمتر  می توانید از عمقهای ما بین 8-0 متر نتیجه بگیرید .   نوک اسکنر عمیق علاوه بر این قابل  جدا کردن فلزات هم هست. و این قابلیت بقدری که در هیچ نوک اسکنر موجود نیست قطعی و نهائی می باشد

توانایی تفکیک فلزات به2 گروه آهنی وغیرآهنی وجداسازی فلزطلا
شناسایی تونل وفضا های خالی
دارای 6زبان مختلف کارکرد زبان فارسی
عدم احتیاج به کامپیوتر ودادن عمق نوع هدف وابعاد به صورت همزمان از زمین
دارای2نوع بالانس اتوماتیک ودستی زمین
دارای سنسورگازجهت شناسایی گازهای زیرزمینی
دارای3لوپ مختلف کاوشگر
دارای دوربین زیرزمین جهت بررسی ودیدن  درون چاهها وغارها
توانایی ذخیره تصاویر با اسم وتاریخ ونشان دادن آنها به صورت سه بعدی .

شارژ تا چهار ساعت مداوم همراه با ال سی دی مگا پیکسل 400*500
عمق کاوش 4 متر در زمین
دفترچه آموزش فارسی وانگلیسی


image-240مهندس ارمان تهران

09357736303


GOLDEN KING PLUS
فلزیاب تصویری گلدن کینگ
بهترین فلزیاب تصویری
قوی ترین فلزیاب تصویری
دستگاه گنج یاب
دستگاه فلزیاب
دستگاه طلایاب
نوع مطلب : محصولات نوکتا ترکیه nokta، 
برچسب ها : GOLDEN KING PLUS، فلزیاب تصویری گلدن کینگ، بهترین فلزیاب تصویری، قوی ترین فلزیاب تصویری، دستگاه گنج یاب، دستگاه فلزیاب، دستگاه طلایاب،
لینک های مرتبط :
king msol
پنجشنبه 15 مهر 1395
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی