تبلیغات
گنجیاب اورجینال 09357736303 - طلایاب خوب و خصوصیات آن
گنجیاب اورجینال 09357736303
گنج یاب-طلایاب-فلزیاب-دستگاه گنج یاب-دفینه یاب-قیمت گنج یاب-قیمت فلزیاب -قیمت دستگاه فلزیاب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


در این سایت فقط سیتمهای اورجینال و ساخت شرکتهای معتبر خارجی نمایش داده شده ما به شما سیستمهای دست ساز داخلی پیشنهاد نمیکنیم
تهران میدان شیخ بهایی
09357736303
ارمان

مدیر وبلاگ : king msol
نویسندگان

فلزیاب چیست ؟این روزها تقریبا همگی نام دستگاه فلزیاب و یا طلایاب را شنیده ایم و اگر سری به مجلات هم بزنیم خواهید دید که تبلیغات زیادی در مورد این دستگاه انجام شده است.اما تنها چیزی که به وفور می توان یافت تبلیغات است و منابعی که در مورد فلزیاب ها بخواهند به صورت دقیق و علمی بحث کنند در ایران بسیار نادر و کم است.اکثر تبلیغات هم تنها جنبه تجاری دارند و هدفشان فروش کالا به مشتری می باشد و نمی توان تنها به چند شعار انها دل خوش کرد.در این بخش قصد داریم برای علاقه مندان به مباحث مربوط بهفلزیاب و طلایاب نکات بسیار مهمی را عنوان نماییم و در واقع معایب و محاسن اینگونه دستگاه ها را برای شما مشخص نماییم و نحوه استفاده و میزان قدرت تشخیصی که هر کدام از مدل ها دارند را معلم نماییم.قبل از شروع بهتر است تعریفی جامع و در عین حال ساده از فلز یاب داشته باشیم :

هر دستگاهی که قادر باشد اجسام فلزی را که در دل خاک و یا در دیوار ها مدفون شده است را شناسایی نماید به نوعی فلز یاب نامیده می شود.اما در مورد نحوه عملکرد ان می توان اینگونه عنوان کرد در جلوی دستگاه میدانی مغناطیسی شکل خواهد گرفت و اگر در فاصله مشخصی از این میدان تولید شده فلزی قرار گیرد دستگاه براحتی می تواند به ما الارم داده و وجود انرا اعلام نماید.حال هر چقدر این میدان مغناطیسی که توسط دستگاه ایجاد می گردد قوی تر باشد در واقع قدرت تشخیص در عمق بیشتر را نیز خواهد داشت .

فلزیاب

 

البته تنها وسعت میدان مغناطیسی عاملی برای کشف اجسام در اعماق بیشتر نیست و دو فاکتور مهم یعنی بزرگی فلز دفن شده و جنس ان نیز می تواند نقش تایین کننده ای در این امر داشته باشد.در این قسمت به معرفی انواع مدل های فلزیاب می پردازیم که به صورت معمول در بازار یاران وجود دارند و معمولا دشتگاه هایی که در حال تبلیغ هستند یکی از انواع مدل های زیر می باشند :

1-نوع اول در رده دستگاه تفریحی یا VLF می باشند.این دستگاه ها بسیار یبک و در عین حال کم حجم هستند. دیسک جلوی دستگاه که وظیفه تولید میدان مغناطیسی  را دارد حداکثر 25 سانتیمتر است و بسیار کوچک به نظر میرسد.توسط این دستگاه ها اگر به کاوش فلزات می خواهید بپردازید باید توقع شناسایی  کمتر از 1 متر را داشته باشید.البته یک بار دیگر نیز عنوان می کنیم عمق کاوش جدا از قدرت دستگاه فلزیاب در تولید میدان مغناطیسی به اندازه فلز و جنس ان نیز بستگی دارد.معمولا انواع مدل های تفریحی دارای یک صفحه نمایشگر دیجیتالی هستند و قدرت تفکیک پذیری بالاتری نسبت به مدل های معمولی خود دارند.

2-مدل دوم از انواع فلزیاب را می توان اختصاص داد به دستگاه های حرفه ای PI. این دستگاه ها با توجه به نوع عملکردی که دارند دارای قدرت بیشتری نسبت به دیگر مدل های موجود در بازار بوده و معمولا هم از وزن بیشتری نسبت به دیگر مدل ها برخوردار هستند و علت ان هم استفاده از باتری های اسیدی است که شبیه باتری موتور سیکیلت است.در مدل های حرفه ای نباید انتظار قدرت تفکیک فلزات را داشت تنها دارای قدرت آشکار سازی بالاتری هستند و هر نوع فلزی که بیابند را اعلام می کنند.در این مدل ها با توجه به اینکه حرفه ای تر هستند اما گویا خبری از صفحات نمایشگر و یا مانیتور نیست و بسیار ساده تر از انواع مدل های تفریحی می باشند.

3-اما مدلی دیگر از فلزیاب ها بر می گردد به مدل های صنعتی.مدل های صنعتی را می توان در صنایع مختلفی همچون چوب بری و فرش ماشینی و صنایع بسته بندی استفاده نمود.

 

4-مدل دیگری با نام فلزیاب های فرستنده و گیرنده نیز وجود دارند که دارای یک دیسک فرستنده در جلوی دستگاه هستند و یک دیسک گیرنده نیز در عقب دستگاه مورد استفاده قرار می گرد.در این مدل نیز قدرت تفکیکی وجود ندارد و می توان گفت به صورت تخصصی برای کشف فلزات بزرگی همچون لوله های آب مورد استفاده قرار خواهند گرفت.حتی گاهی نام این دستگاه ها از فلز یاب به انبوه یاب نیز تغییر کرده است.از این مدل استقبال خوبی به عمل نیامده است و شاید به خاطر کار کردن بسیار دشوار با ان باشد.

اما قبل از اینکه بخواهیم به ادامه مبحث بپردازیم لازم می اانیم برای علاقه مندان به دستگاه فلزیاب هشداری جدی را گوشزد نماییم .به دلبیل فقط اطلاعات علمی در این زمینه متاسفانه افرادی سودجو  با استفاده از این فرصت شروع به فروش انو.اع دستگاه الکترونیک مختلف همچون ولت متر و مولتی متر و.. به عنوان دستگاه فلز یاب کرده اند.لذا خواهشمندیم تا زمانیکه در مورد اینگونه دستگاه ها اطلاعات فنی لازم را کسب نکرده اید هیچ گاه اقدام به خرید ننمایید.

در اینجا به معرفی برخی از دستگاه های دروغینی می پردازیم که با نام فلزیاب در بازار به افراد ساده لو در حال فروش هستند :

1-لیزر اسکن : تین دستگاه قادر است تا امواج ماورا بنفش را به صورت نقطه ای ارسال کرده و با این کار می تواند اختلاف دمای سطحی اجسام را اندازه گیری نماید. البته تمامی اعداد و ارقام نمایش داده شده به صورت نسبی بوده و ممکن است در محیط های مختلف نیز متفاوت باشد.در کل هیچ گاه نمی توان مدعی شد که لیزر اسکن یک دستگاه فلز یاب است.

2-دستگاه دیگری که با نام فلزیاب ممکن است به فرذوش برسد دستگاهی با نام انتی است . این نیز یک دروغ محض بوده و هیچگاه این محصول قابلیت شناسایی هیچگونه فلزی را نداشته و نخواهد داشت.

3-اما در تبلیغات جدیدی شاهد هستیم که برخی از افراد سودجو دوربین های هندی کمی که دارای فیلتر مادون قرمز است را با نام فلزیاب جا زده و انرا از این طریق به فروش می رسانند.به هیچ وجه گول تبلیغات سو را در این مورد نخورید . تا به اکنون که در حال نوشتن این مقاله هستم هنوز فلزیاب دوربینی اختراع نشده است.

4-اما ادعایی دیگر که از طرف برخیس از شرکت های تبلیغاتی عنوان شده این است که فلزیاب انها قادر به شناسایی از فاصله های دور نیز است.این مورد نیز با توجه به توضیحی که در مورد عملکرد فلزیاب ها دادیم چیزی جز یک دروغ محض نیست و اصلا امکان پذیر نمی باشد.

5- و مورد اخر در مورد انواع فلزیاب تصویری است که ادعا شده می توانتد فلز مدفون شده را برای شما نمایش دهند.البته این نوعفلزیاب ها با استفاده از امواج التراسونیک و رادار می توانند چنینی امکانی را فراهم سازند ولی سوال اینجاست که این دو امکان به حدی خاص و گران هستند که در هیچ کدام از دستگاه های معمولی و کوچه بازای وجود ندارد و عملا بسیاری از تبلیغاتی که در این زمینه صورت می پذیرد دروغی بیش نخواهد بود.


فلزیاب

البته امکانی جدیدا برای فلز یاب های تفریحی قرار داده شده که در فاصله کمتز از 30 سانتی متری قابل استفاده است و /ان اینکه دستگاه فلز یافته شده را با علامتی خاص نشان می دهد و ان علامت می تواند نوع شکل فلز را برای ما تشخیص دهد . البته هنوز در ابتدای کار بوده و خطاهای زیاید نیز در هنگام استفاده از ان دیده شده است.


فلزیاب

 

 
 

سوالی که شاید در ذهن شما هم امده است .کدام یک از انواع فلز یاب و انواع طلا یاب بهترین هستند؟ خوب اینکه کدام دستگاه عملکرد بهتری می تواند داشته باشد به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد .اما در کل می توان فلزیاب های صوتی را در امر یافتن فلز در زیر خاک بهتر از فلز یاب های تصویری دانست.در نوع صوتی دقت بالاتری برای یافتن طلا نیز وجود دارد.اما شابد مهم تر از همه این موارد اپراتوری است که قرار شده با دستگاه کار کند.میزان مهارت و حرفه ای بودن یک اپراتور می تواند نقش مهمی در جستجوی ما داشته باشد.اما دو فاکتور مهم در هر طلا یاب و فلز یاب انرا از دیگر محصولات هم دسته خود می تواند متمایز و خاص نماید. اینکه در چه عمقی می تواند به جستجو بپردازد  و دوم اینکه میزان دقت ان در چه حد است.؟

در یک تقسیم بندی می توان انواع فلز یاب را به دو دسته تاسیساتی و تفریحی تقسیم بندی نمود.مدل های تاسیساتی همانطور که از نامشان نیز مشخص است برای مشخص کردن  اهداف تاسیساتی در زیر خاک مورد استفاده قرار می گیرند.مثلا مواردی همچون :

لوله ها

مفصل ها

دریچه ها

شیر خط ها

از جمله این ها می باشند که توسط انواع فلز یاب تاسیساتی شناسایی می شوند.دستگاه هایی که در امور تاسیساتی مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل اینکه قرار است در سطح شهر ها و روستا و در زمین هایی که احتمالا پر است از نخاله های فلزی مورد استفاده قرار گیرند به همین دلیل باید دارای خصوصیاتی باشند که در هنگام جستجو دچار اشتباه نشوند. این ویژگی های عبارتند از :

حذف اثر خازنی زمین

حذف اثر رطوبت زمین و مواد معدنی

حذف نخاله های فلزی به صورت خودکار و یا دستی

امکان کنترل میزان حساسیت دستگاه ومیزان نفوذ ان در عمق

قابلیت عمق آشکارسازی بیش از 2 متر

در مدل های تفریحی دقیقا باید به دنبال انواع طلایاب بود به جهای فلز . افرادی که قصد خرید این مدل را دارند معمولا به نبال یافتن فلزات با ارزشی همچون طلا می باشند.

شاید سوال پیش آید که چرا نمی شود از انواع فلز یاب تفریحی برای این منظور استفاده کرد ؟خوب با توجه به نوع کارایی که از فلزیاب های تفریحی انتظار می رود میزان حساسیت انها به شدت زیاد بوده و ممکن است به میزان رطوبت محیط و مواد معدنی و نخاله های فلزی حساسیت نشان دهند و همه این موارد باعث می گردد تا اپراتور دچار اشتباه شود و نتواند محل دقیق تاسیسات را مشخص نماید.در واقع همانظور که عنوان کردیم معمولا از نوع تفریحی برای یافتن طلا استفاده می گردد و اگر به دنبال یافتن انواع طلایاب هستید باید رد یان مدل جستجو نمایید.

اما سوال دیگر این است که میزان عمقی که از انواع فلزیاب ها می توان انتظار داشت و همچنین میزان دقت انها به چه عواملی بستگی دارد؟

خوب اینگونه می توان عنوان کرد که میزان نخاله های موجود در خاک و حتی میزان رطوبت آن و یا تجمع بیش از حد مواد معدنی  همگی می توانند در نوع و عملکرد و کیفیت کار فلز یاب ما تاثیر گذار باشند . در برخی از خاک مشاهده می کنیم سنگ هایی وجود دارند که دارای خواص فلزی هستند و همین امر می تواندموجب ایجاد خطا در انواع فلز یاب شود که در حال جستجو و کاووش در ان منطقه است.

اگر می خواهید تا عمق بیشتر از سطح خاک را با دستگاه خود به جستجو بپردازید باید به دنبال طلایاب و یا فلزیابی باشید که دارای سنسوری قوی همراه با قطری بزرگ باشد . تحقیقات نشان داده هر چقدر قطر سنسور یک فلزیاب بزرگ تر باشد می تواند عمق بیشتری را مورد جستجو قرار داده و میزان دقت و عملکرد ان نیز بالاتر خواهد رفت.این حالت باعث می شود تا میزان حساسیت دستگاه نسبت به اشیا کوچک پایین بیاید.اام اگر قطر سنسور کوچک تر شود در واقع عمق نفوذ شما کاهش خواهد یافت و میزان حساسیت ان به اشیا ریزتر نیز بیشتر می گردد.این شما هستید که باید دقیقا بررسی کنید برای کاووش در زمین مورد نظرتان از سنسورها بزرگ و قطور استفاده نمایید و یا از سنسورهای کوچک تر.

اما وازه فلزیاب همیشه برای افراد مختلف عکس العمل های مختلفی را در پی داشته است . احتمالا با شنیدن نام این دستگاه اکثر به فکر گنج و طلا خواهند افتاد.اما باید بدانید استفاده از دستگاه های فلز یاب تنها منحصر به یافتن گنج و طلا نیست بلکه این روزها کاربردهای بیشتری پیدا کرده است . مثلا اگر در یک ساختمان قدیمی مشغول به تعمیرات هستید باید توسط انواع فلز یاب مخصوص به دنبال تاسیسات و لوله های قدیمی باشید.در فرودگاه ها توسط فلزیاب ها برای بازررسی مسافرین  و اینکه هیچ گونه شی فلزی همراه خود نداشته باشند مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

نحوه عملکرد کلی انواع فلز یاب و انواع طلا یاب تقریبا مانند هم است . در این نوع دستگاه با ایجاد میدان مغناطیسی که در اطراف دیسک در جلوی دستگاه ایجاد می گردد باعث شده تا هر زمان فلزی در ان میدان مغناطیسی قرار گرفت براحتی دستگاه عکس العمل نشان داده و متوجه حضور ان شود.حال قدرت این میدان مغناطیسی هر چه بیشتر باشد قطعا میزان حساسیت ان نیز بالاتر رفته و شاید تا عمق بیشتری هم بتواند به جستجو و کاوش بپردازد.

در این بخش می خواهیم به معرفی اجزا و قسمت های مختلف انواع فلزیاب بپردازیم :

1-چیزی که در همه فلزیاب ها و طلا یاب ها دیده می شود دستگیره ای است که از ان به عنوان دستگیره تعادل یاد می شود.شما به هنگامجلو بردن و یا عقب کشیدن دستگاه نیاز به داشتن تعادل دارید و این دستگیره برای شما این کار را انجام می دهد.

2-در انواع طلا یاب شما می توانید جعبه ای را ملاحضه نمایید که در واقع  ریزپردازنده و سیستم هایی همچون مدارات کنترلی در ان قرار گرفته اند . به این بخش جعبه کنترل می گویند.

3-بخشی که جعبه کنترل را به سیم پیچ متصل کرده تا شما براحتی و بدون نیاز به خم شدن با دستگاه کار کنید مبله نام دارد.

4-اما این دستگاه نیاز به خبشی دارد که بتواند وجود فلزات را حس کند و ان بخش انتن می باشد.

تمامی بخش های فوق معمولا در انواع فلزیاب وجود داشته و ممکن است فقط در اشکال مختلف طراحی و ساخته شده باشند.معمولا شما در اکثر دستگاه ها شاهد هستید که یک گوشی دارند وشما برای راحتی بیشتر می توانید از ان گوشی استفاده نمایید .. در مدل های پیشرفته علاوه بر اینکه می توانند برای وجود فلز به شما الارم دهند بلکه عمق تقریبی ان و نوع فلز را نیز می توانند تشخیص دهند.

در واقع می توان اینگونه عنوان کرد که انواع فلزیاب و طلایاب در سه نوع تکنولوژی مختلف استفاده می شوند:

دستگاه هایی با فرکانس بسیار پایین.

دستگاه های با القا پالسی

دستگاه های با نوسان ساز یکنواخت

روش فرکانس پایین یکی از رایج ترین روش هایی است که معمولا در اقلب دستگاه های فلزیاب از آن استفاده می کنند.در این مدل از فلز یاب ها دو نوع سیم پیچ  وجود دارند که یکی به عنوان فرستنده و دیگری به عنوان گیرنده ایفای نقش می کنند.سیم پیچ فرستنده همان حلقه بیرونی بوده و جریان برق با فرکانس 6.6 کیلوهرتز از ان عبور می کند.

اما سیم پیچی دیگر در درون ان وجود دارد و به عنوان آنتن گیرنده عمل می کند.

نحوه کار بدین صورت است که در انواع فلزیاب ها که از این تکنولوژی استفاده می کنند توسط سیم پیچ بیرونی میدان مغناطیسی ایجاد شده و به سطح زمین ارسال می گردد. حال اگر در ان محدوده فلزی باشد (این فلز می تواند حتی طلا باشد.)و در میدان مغناطیسی قرار گیرد از خود میدان مغناطیسی ضعیفی ایجاد می کند و حال وظیفه گیرنده دریافت ان میدان مغناطیسی ضعیف است.سیم پیچ گیرنده پس از دریافت و تقویت این سیگنال ها انها را به جعبه کنترل می فرستد.حال نوبت به تجزیه و تحلیل سیگنالها رسیده و با توجه به فاکتورهای مختلف در این مرحله می توان تشخیص داد که فلز در چه عمقی از زمین قرار گرفته است.

در انواع فلز یاب معمولا از اختلاف فازی که میان سیم پیچ فرستنده و گیرنده وجود دارد استفاده کرده و نوع فلز را تشخیص می دهد.البته این تشخیص به طور تقریب خواهد بود و ممکن است گاهی دچار اشتباه شود.

 
 

این روزها بسیاری اقدام به فروش فلزیاب کرده اند اام بی انکه در این زمینه تخصصی داشته باشند. عزیزانی که به دنبال این نوع دستگاه ها هستند باید دقت لازم در هنگام خرید را داشته باشند چرا که به دلیل اطلاع رسانی ضعیف و نبود منابع اطلاعاتی خوب بسیاری زا افراد سودجو با تبلیغات فریبنده اقدام به کلاه برداری از شما خواهند کرد.خریدفلزیاب تخصص نیاز دارد و کار هر کسی نیست.پس تنها از افراد مختصص به دنبال خدمات فروش این دستگاه باشید.اما در اینجا لازم می دانیم برای شما علاقه مندان در مورد انواع فلزیاب کمی صحبت کنیم و کمکی کرده باشیم به بالابردن اطلاعات عمومی شما.


خرید فلزیاب

یکی از معمول ترین فلزیاب هایی که می توان در ایران یافت نوع vlf است. این فلزیاب بسیار سبک و کم حجم است و دارای یک دیسک کوچک در جلوی دستگاه می باشد.همانوط رکه می دانید وظیفه این دیسک تولید میدان مغناطیسی بوده و هر چقدر این میدان مغناطیسی بزرگ تر و قوی تر  عمق بیشتری را می توان توسط این دستگاه کاوش کرد. پس به دلیل کوچک بودن دیسک در این مدل نمی توان توقع چندانی از ان داشت و معمولا عمق های کمتر از یک متر ار می توان با این دستگاه ها کاوش نمود.در مدل های vlf معمولا یک صفحه نمایشگر دیجیتال هم وجود دارد.میزان دقت این نوع فلزیاب ها تا 80% میرسد و این بدان معنی است که فلزات اهنی را از غیر اهنی با دقت 80 می توانند بیابند.خرید فلزیاب  فوق به دلیل ارزان بودن معمولا به خوبی انجام می شود.

اما دسته دیگر با نام pi معرفی شده اند و در گروه فلزیاب های تجاری می توان انها را جای داد.خوب مسلما این نوع فلز یاب ها دارای قدرت بیشتری هستند و همچنین وزن سنگین تری هم دارا می باشند.مصرف برق این نوع فلز یاب ها بسیار بالا بوده و به همین دلیل نیاز است تا از چند باتری شبیه باتری موتور برای تغذیه انها استفاده کرد.این مدل به نوعی تعریف شده که هم دستگاه و هم باتری ها بروی کمر فرد نب خواهند شد.درست است که این مدل حرفه ای تر و پر قدرت تر هستند اما جالب است بدانید که دارای قدرت تفکیک نیستند و به هیچ وجه قادر به تشخیص فلزات اهنی از غیر آهنی نیستند..این مدل برخلاف مدل قبلی دارای صفحه نمایشگر هم نمی باشند و بسیار در ظاهر ساده تر می باشند.


فروش فلزیاب

اما مدلی دیگر که بازار .خرید فلزیاب را تحت تاثیر خود گذاشته دارای استفاده صنعتی است و برای موارد یهمچون فرش ماشینی و چوب بری و صنایع بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد.در این مدل از دو سیم پیچ استفاده شده که یکی وظیفه فرستنده و دیگری وظیفه گیرنده را بر عهده دارد.میدان مغناطیسی توسط سیم پیچ فرستنده ایجاد و به عمق زمین ارسال میگردد. و هر فلزی که در این میدان قرار گیرد تولید میدان مغناطیسی ضعیف تری خواهد کرد و اینجایست که سیم پیچ دوم ان میدان را دریافت کرده و  به سوی ریزپردازنده جهت تحلیل و انالیز ارسال خواهد کرد.

این روزها بیشتر .خرید فلزیاب که دارای قدرت تفکیک هستند مورد توجه افراد قرار گفته است.یک فلز یاب که دارای قدتر تفکیک کپذیری اشیا را اشته باشد معمولا در دو دسته این کار را انجام می هد. گروئهی از فلزات که دارای خاصیت مغناطیس شوندگی هستند و گروهی که دارای چنینی خاصیتی نیستند.فلزاتی که در دسته اول قرار دارند مانند اهن و چدن و فولاد را می توان نام برد.و در دسته دوم فلزاتی همچون مس نقره و طلا و برنز  را می توان جای داد.

اما مساله دیگری که قبل از خرید و فروش فلزیاب معمولا مطرح می گردد این است که تا چه عمقی و با چه دقتی دستگاه می تواند شروع به کاوش نماید. اینطور می توان عنوان کرد که عمق کاوش یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باید به ان بسیار توجه کرد.میزان عمق  را می توان به چند عامل مرتبط دانست :

1-میزان قدرت دستگاه

2-میزان بزرگی و یا کوچکی فلز زیر خاک

3-جنس فلز

4-جنس زمین و خاکی که در ان کاوش صورت می گیرد.

5-شکل فلز

یکی از بهترین روشهایی که می توان برای ارسال میدان مغناطیسی از ان استفاده کرد روش القای پالس است . در این روش  شما از یک یا چند سیم پیچ به صورت همزمان و مشترک هم برای فرستنده و هم برای گیرنده استفاده خواهید کرد.تکنولوژی این روش اینگونه است که پالس های بسیار قوی و در عین حال بسیار کوتاه  در جهت زمین و بلافاصله در جهت عکس آن تولید می شود. همین تغییر سریع جهت میدان مغناطیسی خود باعث ایجاد میدان القایی مغناطیسی در اطراف فلز خواهد شد.در این حالت نمی توان زیاد به تشخصی نوع فلز امیدوار بود اما در عوض در زمین هایی که دارای رسانایی بالایی هستند مانند زمین های نمکی و خیس و حتی در جاهایی که اعماق زیاد است می توان به خوبی از انها استفاده کرد.

خرید فلزیاب

مجموعه فلزیابان با کادری مجرب و حرفه ای و تجربه ای چندین ساله اقدام به فروش فلزیاب در انواع مختلفی نموده است. شما عزیزان می توانید جهت درسیافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.ما سعی کرده ایم تا با استفاده از بهترین برندهای موجود محصولاتی با کیفیت را به شما ارائه دهیم.

اما در این بخش هم بهتر است تعریفی جامع از این نوع دستگاه داشته باشیم: این دستگاه ابزراهای الکتورنیک و مکانیکی هستند که با الگو گرفتن از برخی قوانین فیزیک در مقابل با مواجه شدن با فلزات از خود عکسل العمل نشان خواهند داد.و این امکان را دارند تا در محل دفن شده در اعماق مختلف به کاوش و جستجو بپردازند.از ابتدا تا کنون روند خرید فلزیاب با امدن مدل های مختلف و کار امد تر بهتر شده است . می توان تکنولوژی های مختلفی که در این زمینه ساخته شده اند را به شکل زیر نام برد :

روش BFO

روش PI

روش VLF

روش IB

روش IR

روش FCD

اگر به فکر خرید فلزیاب برای خود هستید باید ابتدا مشخص کنید در چه حوزه ای می خواهید فعالیت کنید و سپس با توجه به ان با یک فرد متخصص و مورد اعتماد مشورت نمایید تا از میان مدل های مختلفی که وجود دارد بتوانید بهترین و کاربردی ترین آن را خرید نمایید. دقت کنید که این دستگاه در مدل های تجرای و تاسیساتی و تفریحی وجود دارند که هر کدام کارایی خاص خود را داشته و نمی توان از هر فلزیابی برای مقصد خود استفاده کرد.

 نوع مطلب : تعریف طلایاب خوب و خصوصیات ان، 
برچسب ها : طلایاب خوب و خصوصیات آن، طلایاب حرفه ای، گنج یاب حرفه ای، گنج یاب خوب، طلایاب خوب، فلزیاب خوب، فلزیاب حرفه ای،
لینک های مرتبط :
king msol
جمعه 12 آذر 1395
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی